Casa Sul Da Ilha Villa
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Florianópolis Casa Sul Da Ilha Villa Florianópolis ligt op 10 minuten rijafstand van het Novo Campeche Strand en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen. Deze 100 m² grote villa ligt op een welgelegen locatie in de Campeche wijk en biedt plaats aan maximaal 6 gasten.
Het Mirante do Morro das Pedras is op 6 km verderop gesitueerd. Deze 2-slaapkamer Casa Sul Da Ilha Villa bevindt zich binnen 15-minuten rijafstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Campeche Eiland. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het uitkijkpunt Mirante, gelegen op 7 km verderop.
Deze 1-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Casa Sul Da Ilha Villa beschikt over een complete keuken, een waterkoker, een koelkast en een oven om maaltijden te bereiden. Gasten kunnen genieten van een diner in Pe De Cafe, gelegen op 16 minuten wandelafstand. Het treinstation Main Bus ligt afstand ervandaan en de dichtstbijzijnde bushalte is Avenida Pequeno Principe op een korte afstand van dit vakantiehuis.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Sul Da Ilha Villa?
Gasten van Casa Sul Da Ilha Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa Sul Da Ilha Villa van de luchthaven Hercílio Luz?
Casa Sul Da Ilha Villa ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven Hercílio Luz. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij deze villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Sul Da Ilha Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Florianópolis zijn het Mirante do Morro das Pedras en het uitkijkpunt Mirante, die respectievelijk op 4 en 7 km van Casa Sul Da Ilha Villa liggen. Daarnaast is het Praia do Campeche (4,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.